Solární plachta Cornisun - kruh 400 cm půlený

Solární plachta na bazén průhledná, vyztužená nylonem, s dlouhodobou UV ochranou. Zaručuje rychlý ohřev vody sluncem a zároveň omezuje její ochlazování.

Skladem
2 260 Kč
Kategorie: Kruhové plachty
Záruka: 2 roky
? průměr: 4 m
? tvar: kruh
? vlastnosti: průhledná
? délka: 400 cm
? šířka: 400 cm

Průhledná solární plachta Cornisun na bazén s průměrem hladiny 400 cm.  Rychlý a účinný solární ohřev bazénu.

Solární plachtu dodáváme ve 2 kusech (2 půlkruhy). Je tak zajištěna jednoduchá a snadná manipulace, kterou zvládne i větší dítě. Pokud chcete plachtu svařit do jednoho kusu, napište požadavek do poznámky v objednávce. Dodání plachty se tím může prodloužit!

Solární plachta o průměru 400 cm je určena např. na Bestway Fast Set Rattan 4,57 x 1,07 m s límcem, - Intex Easy set 457 x 107 cm s límcem, - Bazén SWING Max 4,57 x 1,07 m s límcem - Bazén Ibiza Family 400 nebo bazén se stejným průměrem hladiny.
Upozornění: u bazénů s nafukovacím kruhovým límcem uvádí výrobce průměr bazénu u dna a průměr hladiny vody je menší!
Před objednávkou raději změřte průměr hladiny.

Technické údaje:
Vyrobeno v ČR ze směsi polyethylenu a nylonu (jediná linka v Evropě, vyrábějící plachty z této směsi)
Nylon významně zpevňuje plachtu a zabraňuje úniku vzduchu z bublinek. Plachta je tak při síle 200 micronů pevnější, než běžné plachty o síle 400 micronů, při poloviční hmotnosti a zachování ohebnosti.
Dlouhodobá UV ochrana proti stárnutí a praskání plachty
Odolná proti soli a běžným koncentracím chloru v bazénu
Při použití chlorového šoku položte plachtu na hladinu až po snížení množství chloru ve vodě na běžné hodnoty pro koupání (většinou po 2 dnech).

Návod na použití:
Plachtu pokládejte na hladinu bublinami dolů. Části plachty by se neměly překrývat, zabrání se tak jejich odvanutí větrem.
Po srolování z hladiny plachtu uložte nejlépe do stínu, nenechávejte na přímém slunci.
Nepokládejte plachtu na trávník. Působením slunce dochází pod průhlednou plachtou ke značnému zvýšení teploty a mohlo by trávu pod plachtou vysušit a spálit.
Po ukončení sezóny plachtu usušte, srolujte nebo složte a uložte na suché, nejlépe tmavé místo. Nenechávejte plachtu přes zimu na hladině, led by ji roztrhal. Stejně tak ji nenechávejte přes zimu mokrou na navijáku. Zmrzlé kapky vody plachtu zcela zničí.

Rozměry: solární plachta o průměru 400 cm - dělená na dvě poloviny
Máte nestandardní rozměr bazénu? Plachtu pro Vás vyrobíme na míru.
Zavolejte nám nebo pište na e-mail v kontaktech.

Zpět do obchodu